Proszę o kontakt Pasy synchroniczne Poly Chain, Carbon GATES! Wodzisław Śląski

Data publikacji: Niedziela, 31 Grudzień 2023
Data modyfikacji: Niedziela, 31 Grudzień 2023
  • Miejsce: Wodzisław Śląski, śląskie, Poland

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją elementów utrzymania ruchu - w przewadze są to różnego rodzaju pasy.

W ofercie posiadamy różne rodzaje pasów dla różnych zastosowań, między innymi: pasy zębate, pasy klinowe, pasy wielorowkowe, pasy okrągłe, pasy płaskie, pasy szerokoprofilowe, pasy motoryzacyjne i inne. Łącznie na
magazynie mamy w ofercie ponad 30 tyś. pasów.

Jednym z kluczowych elementów oferowanych produktów jest jakość, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich marek jak: Optibelt, Gates, Strongbelt, Contitech, Megadyne, Elatech, SIT, SWR, Bando itp.

Pas Poly Chain to wysokiej jakości a zarazem trwały produkt. Jego wysoka wydajność ma znaczenie w napędach o wysokim
momencie obrotowym. Trwałość produktu zapewnia długi okres eksploatacji. Jakość pasów porównywana jest do jakości i
trwałości łańcuchów, jednak wygoda zastosowania pasów powoduje, że stają się doskonałą alternatywą wszędzie tam gdzie zależy nam na oszczędności miejsca, kosztów oraz wygodzie instalacji.

Pasy Poly Chain dodatkowo odznaczają się wysoką odpornością na oleje, smary, środki chemiczne, zanieczyszczenia czy ściernie. Charakteryzują się długą żywotnością a także mają szeroki zakres temperaturowy pracy od -54C do +85C.

Pasy występują w wersjach GT2 z kordami aramidowymi oraz GT CARBON o jeszcze bardziej wzmocnionej strukturze dzięki kordom węglowym.

Zastosowanie pasów Poly Chain jest praktycznie nieograniczone. Z powodzeniem stosowane są w przemyśle rolniczym, budowniczym, górniczym, ale także w przemysłach zajmujących się produkcją żywności, napojów czy obróbką materiałową.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

F.U.H. TECH-PARTNER Woch Mariusz
44-300 Wodzisław Śląski ul. Górna 13 A
woj. śląskie

biuro@tech-partner.pl
+48 504 260 853
www.tech-partner.plPodziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"